ŞARTLAR VE KOŞULLAR

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yöntemleri ile Tokana Pazarlama İç ve Dış Tic. Aş.’ye ait olan TC. Ziraat Bankası/Ferhatpaşa Şubesi, TR55 0001 0024 4484 3374 6150 01 iban numaralı hesaba ödeme yapabilirsiniz.

2) Her tür kredi kartınızla, sitemiz üzerinden online tek ödeme yapabilir, yada bankaların taksit imkânlarımızdan (Sadece ticari kredi kart sahipleri) yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Tokana Pazarlama İç ve Dış Tic. Aş. üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

4) Teslimat

Tokana olarak İstanbul ve Ankara içinde kendi araçlarımız ile dağıtım yapmaktayız. Ürünlerimizin hassasiyeti nedeniyle kargo gönderimi gerçekleştirmiyoruz.

5) Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda [email protected] mail adresine göndererek bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

VAZGEÇME

Almış olduğunuz ürünü her ne sebep olursa olsun iade etme hakkınız bulunmaktadır. Ürünlerimizle ilgili yaşayacağınız her türlü sorunda [email protected] veya (553) 702 38 31 numaralı telefondan müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz. Ürünlerimiz üretiminden tüketimin son anına kadar Tokana garantisi altındadır.

Hatalı Ürünler

Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili [email protected] adresine gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR